OnlineZakengids



Sorteer op: Naam | Toegevoegd | Waardering
Jachtwerf Admiraal BV http://www.admiraalbv.com
Admiraal BV is een holding bestaande uit drie secties: Admiraal Bouwbedrijf, Admiraal Jacht & Scheepsbetimmeringen en Admiraal Jachtwerf.
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Aricom Yacht Service http://www.aricom.nl
Aricom Yacht Services, is een 'Full Service' jachtwerf voor alle onderhouds en reparatiewerken aan zeil- en motorjachten. Met eigen werkplaatsen voor verspaning (draaien, frezen, zagen, boren, knippen en zetten) van staal, RVS en aluminium, lassen (ook RVS en Alumium), houtbewerking, revisie van mechanische onderdelen(motoren, aandrijvingen, stuurinrichtingen, enz.), schilderen en spuiten met o.a. spuitcabine van 20 x 7 meter. Officieel importeur voor de Benelux van Island Gypsy, Halvorsen en ...
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Jachtbouw Bijko http://www.bijko.nl
Het kiezen van de juiste werf om uw jacht te bouwen is een essenti‘le keus. Voor Bijko Jachtbouw is elk schip dat wordt gebouwd uniek en op maat gemaakt.
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Jachtbouw Cascona http://www.cascona.nl
Welkom bij Jachtbouw Cascona
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Consonant Yachts http://www.consonantyachts.nl
Consonant Yachts
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Jachtwerf Gebr. de Kloet http://www.de-kloet.nl
Jachtwerf Gebr. de Kloet in Kortenhoef, voor nieuwbouw en reparatie. Bouwer van de Fellowship 28, Midget 26 , Midget 31 en de Sailhorse. Een gevestigde naam in de Nederlandse jachtbouwbranche. Sinds 1959 bouwer van polyester zeiljachten.
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Gielen Yachting http://www.gielenyachting.nl
Welkom op de website van gielenyachting.nl
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Harcos Watersport http://www.harcos.nl
Nieuwe boten - Occasions - Sloepverhuur - Onderhoud - Transport - Winterstalling
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Jachtwerf Hospes http://www.hospes.nl
Gespecialiseerd in het verhuren van jachten zoals Victoire, Bavaria, Dehler en Argonaut. Klassieke zeiljachtjes en motorboot Cabin.Genieten van een zorgeloze vakantie op het Friese water, Ijselmeer of Waddenzee.
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Jachtbouw Juffermans http://www.jachtbouwjuffermans.nl
Jachtbouw Aad Juffermans
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Jachtwerf Gebr.Vissers http://www.jachtchartervissers.nl
Bouw en verhuur van motor-jachten van hoge kwaliteit. Boek of reserveer online. Seit vielen Jahren in den Niederlanden bekannt fuer den Yachtvermietung und natuerlich den Bau von Motoryachten. Jachtwerf Gebr. Vissers aus Cuijk (beim Nimwegen).
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Jachtwerf Numansdorp BV http://www.jachtwerf-numansdorp.nl
Jachtwerf Numansdorp
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Jachtwerf Haven http://www.jachtwerf.net
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Jachtwerf Brandsma http://www.jachtwerfbrandsma.nl
Jachtwerfbrandsma - De eigenaar en medewerkers van Jachtwerf Brandsma worden gedreven door hun passie voor unieke houten schepen en jachten. Het is dan ook hun ambitie om bijzondere eenmalige schepen of kleine series te bouwen voor opdrachtgevers die evenzeer gecharmeerd zijn van het bijzondere van een houten schip.
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Jachtwerf van Vliet BV http://www.jachtwerfvanvliet.nl
Jachtwerf van Vliet bv is een watersportbedrijf in Vinkeveen waar u terecht kunt voor al het onderhoud, reparatie, stalling, restauratie en nieuwbouw van sloepen, vletten, kruisers, speedboten, kruisers, motorjachten en zeiljachten.
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Jonas Watersport http://www.jonaswatersport.nl
Jonas Watersport, een totaaljachtwerf, met de voordelen van een kleinere werf gecombineerd met die van een grote, bestaat al ruim 20 jaar en heeft ruime ervaring met Winterstalling, Verhuur van boten, Onderhoud en Reparaties.
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Kielstra Watersport BV http://www.kielstra-watersport.nl
Kielstra Watersport BV, Jachtwerf en Sloepenbouw
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Kolibri Jachtbouw http://www.kolibri-jachtbouw.nl
Kolibri Jachtbouw
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Jachtwerf Maronier http://www.maronier.nl
Jachtwerf Maronier
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Jachtwerf Oostwatering http://www.oostwatering.nl
Jachtwerf Oostwatering Veere BV
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Pagina: 1 2