OnlineZakengids



Sorteer op: Naam | Toegevoegd | Waardering
Fles & Mes http://www.flesenmes.nl
FLES & MES is een full service cateringbedrijf. Van een receptie thuis tot een geheel verzorgd evenement op locatie. Onderscheidt zich door een frisse en klantgerichte aanpak. FLES & MES staat garant voor kwaliteit en succes!
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Gerard de Bijl Catering http://www.gerarddebijl.nl
Gerard de Bijl Catering en Verhuur
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Golden Apple Catering http://www.goldenapple.nl
Golden Apple catering & organisatie met specialiteit de wereldkeuken en TAPAS (30 landen).
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Grand Catering B.V. http://www.grandcatering.nl
Grand Catering focust sinds 1993 op het vormgeven van evenementdoelen met catering. Zo ontwikkelt Grand Catering haar specialiteit steeds verder: de cateraar die haar klanten helpt hun doelen te bereiken tegen een redelijke prijs.
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
H & R Catering Service http://www.hr-catering.nl
HR-Catering
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Haagstricht Catering Consultancy http://www.culinair.com
Macro & nature photographer Mike Muizebelt
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Henny's Broodjes Service http://www.hbsonline.nl
Beginpagina van Henny's Broodjes Service. DE broodjeszaak van Schiedam en omstreken met diverse soorten broodjes, zoals een broodje kaas, mozarella, brie, ei, leverworst, lever, pekelvlees, halfom, grillham, ananas, grillworst, salami, cervelaat, pepercervelaat, rookvlees, kip, kruidenkaas, rosbief, tartaar, filet americain, pate, gezond, zalm, paling, eier salade, rundvlees salade, waldorff salade, tonijn salade
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Ikan Mas Catering http://www.ikanmas.nl
Specialist Indonesisch Catering vanuit hartje Amsterdam. Wij verzorgen indonesische cateringin de hele randstad. Ons grootste aandacht gaat uit naar de smaak, sfeer en presentatie, zodat uw feest gegarrandeerd slaagt. Complete verzorging catering (indisch) op lokatie, Het rijsttafel buffet wordt mooi op indische wijze gedecoreerd. Indonesische partycatering in elke entourage. Wij maken er werk van dat uw feest niet gauw vergeten wordt dmv een overheerlijk buffet op uw feest. cateringservice ca...
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Indo Express http://www.indo-express.nl
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Ins & Outs Catering http://www.ins-outs.nl
Ins & Outs Catering
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Koster Verhuur Catering http://www.koster-verhuur-catering.nl
Welkom bij de Website van Bart Koster Party Catering, op deze site vindt u alle informatie die u nodig heeft om een succesvol feest te organiseren of door ons te laten organiseren.
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
La Cubanita http://www.lacubanita.nl
ĦBienvenido en La Cubanita! La Cubanita staat voor zwoele salsaklanken, spannende cocktails en heerlijke tapas. In een unieke Cubaanse omgeving kun je genieten van de mooie dingen des levens. Ons motto is niet voor niets: ĦLa vida es un carnaval! Bekijk onze kaart en kies de lekkerste mediterrane en Caribische tapas uit. Daarna onze desserts, die woden geserveerd als tapas. Kleine lekkernijen die je heerlijk met elkaar kunt combineren. ĦBuen provecho!
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
La Vie Catering http://www.laviecatering.nl
La Vie Catering stelt zich tot doel uw verwachtingen te overtreffen, dit leverde ons de Cateringaward 2003 op voor beste cateraar van Nederland.
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Maesstede Catering http://www.maesstede-catering.nl
Catering en Ontbijtservice Rotterdam, de cateraar van Rotterdam
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Mariet Catering en Partyservice http://www.marietcatering.nl
Mariet Catering
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Molenbuur Party-service http://www.molenbuur-partyservice.nl
Catering van Molenbuur partyservice Sneek Friesland. Een buffet uit sneek friesland. Catering van kwaliteit uit Sneek - Friesland.
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Pane en Pain http://www.pane-en-pain.nl
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Partyboerderij Vossenberg http://www.partyboerderijvossenberg.nl
Partyboerderij Vossenberg biedt u feesten op maat, catering mogelijkheden, vergaderlocaties en diverse soorten uitjes! Neem contact op voor meer informatie.
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Paul's Catering http://www.paulscatering.nl
Paul's Catering
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Pieter Ridder Partycatering http://www.pieterridder.nl
Pieter Ridder Partycatering voor bruiloft, receptie, barbecue, directielunch, picknick,feest, etc
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Pagina: 1 2 3 4 

Nieuw
30 Jan 2019
Catering & feestverhuur