OnlineZakengids



Sorteer op: Naam | Toegevoegd | Waardering
Acc.en Harmonica Museum De Muse http://www.accordeonmuseum.nl
Welkom in 'De Muse'
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Afrika Museum http://www.afrikamuseum.nl
Welkom bij het Afrika Museum in Berg en Dal (bij Nijmegen)
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Afrikacentrum http://www.afrikacentrum.nl
Afrikacentrum. Museum voor West-Afrika
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Agrarisch en Wagen Museum http://www.wagenmuseum.nl
Cultuurhistorisch Museum Texel
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Airborne Museum Hartenstein http://www.airbornemuseum.com
http://www.airbornemuseum.com
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Amerika Museum http://www.amerikamuseum.nl
*** amerikamuseum.nl ***
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Amsterdams Automuseum http://www.amsterdams-automuseum.nl
Het Amsterdams Automuseum | Meer dan 250 collectors cars
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Armando Museum http://www.armandomuseum.nl
Armando Museum Amersfoort; expositie-, kennis- en documentatiecentrum van en over het werk van Armando. Wisselende tentoonstellingen met regelmatig werk van andere kunstenaars.
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Autominiatuurmuseum Minidome http://www.minidome.nl
UpperFrame Page Minidome
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Bakkerij Museum De Oude Bakkerij http://www.deoudebakkerij.nl
Bakkerijmuseum 'De oude bakkerij', Medemblik: Het lekkerste museum van Nederland. In het historische centrum van Medemblik vindt u het bakkerijmuseum
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Bakkerijmuseum De Grenswachter http://www.bakkerij-museum.nl
ZELF JE BROODJE MAKEN. In dit ambachtelijk museum kun je zelf je eigen broodje maken.Dit broodje wordt op de ouderwetse manier gebakken in een hout gestookte oven. De molenaar is er ook om je alles over de molen te vertellen.
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Batavia-werf http://www.bataviawerf.nl
De Bataviawerf wekt de houten zeilschepen uit de Gouden Eeuw opnieuw tot leven. Kijk hoe het oorlogsschip De 7 ProvinciŽn wordt herbouwd. Wandel rond over de dekken van het VOC-schip Batavia.
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Biesbosch Museum http://www.biesboschmuseum.nl
Biesbosch Museum Werkendam
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Bijbels Museum http://www.bijbelsmuseum.nl
Bijbels Museum
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Blikmuseum De Blikvanger http://www.blikmuseum.nl
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Bonnefanten Museum http://www.bonnefanten.nl
Het Bonnefantenmuseum Maastricht biedt hedendaagse en oude kunst in spraakmakend museumgebouw van Aldo Rossi.
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Brouws Museum http://www.brouwsmuseum.nl
Homepage van het Brouws Museum in Brouwershaven
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Centraal Museum http://www.centraalmuseum.nl
Centraal Museum Utrecht - Website Nederlands
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Centrum Beeldende Kunst Stroom http://www.stroom.nl
Stroom Den Haag is een actief centrum voor beeldende kunst en architectuur.
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Christ Boelens Jukeboxen Museum http://www.jukeboxen.nl
Christ Boelens Jukeboxen.
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
COBRA Museum http://www.cobra-museum.nl
Cobra Museum Amstelveen
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Corrie ten Boomhuis http://www.corrietenboom.nl
Official website of the Corrie ten Boom museum in Haarlem, Holland. Visitors can view the actual 'hiding place' where Jews were sheltered during World War II; and tour the restored original home of the ten Boom family.
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Cruquius Museum http://www.cruquiusmuseum.nl
Independent Cruquius website with information about the historical and technical aspects of polder drainage and steam engines.
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
De Heksenwaag http://www.heksenwaag.nl
Museum de Heksenwaag Oudewater een beleving.
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
De Theefabriek http://www.theefabriek.nl
De Theefabriek... een paradijs voor de theeliefhebber!
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
De Zaansche Molen http://www.zaansemolen.nl
Vereniging De Zaansche Molen is in 1925 opgericht om te voorkomen dat de laatste molens van de meer dan 1000 die er ooit in de Zaanstreek zijn gebouwd, verloren zouden gaan. Nu, meer dan 80 jaar later, mag de vereniging zich de trotse eigenaar noemen van 12 draaiende industriemolens en het unieke Molenmuseum.
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Den Hartogh Ford Museum http://www.fordmuseum.nl
Den Harthogh Ford Museum
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Dordrechts Museum http://www.museum.dordt.nl
Dordrechts Museum
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Draaiorgelmuseum http://www.draaiorgelmuseum.org
Draaiorgelmuseum Haarlem, het muzikaalste adres van Haarlem. Stichting Het Kunkels Orgel is bijna 40 jaar beheerder van een unieke collectie draaiorgels. Onder deze orgels bevindt zich het Kunkels orgel, het grootste concertorgel van Europa. Jaarlijks organiseert het draaiorgelmuseum een grote manifestatie op tweede pinksterdag. Daarnaast worden ook tentoonstellingen gehouden alsmede speciale evenementen. Een van deze evenementen is Tante Heintje Dag die altijd traditioneel in februari wordt geh...
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Drents Museum http://www.drentsmuseum.nl
Waardering:0.00 Beoordelingen:0 Beoordeel deze website
Pagina: 1 2 3 4 5 6